DZIEŃ BABCI i DZIADKA

W sobotę 19 stycznia 2013 r. o godz.15.00 w świetlicy wiejskiej w Szczytach odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Organizatorem była młodzież gimnazjalna i pracownik biblioteki. Najbardziej zaangażowała się Paulina Ziółek, która zadbała o część artystyczną, zaproszenie gości, zrobienie laurek, słodki poczęstunek oraz wygląd estetyczny pomieszczenia. Natomiast Arek Bus, Karol Borowski i Ernest Misterski zadbali o ciepło w pomieszczeniu. Reszta grupy w niewielkim stopniu również wspierała i pomagała. Na spotkanie przyszli babcie, jeden dziadek, przedstawicielka Rady Sołeckiej – Krystyna Ziółek. Każdy z dorosłych też przyniósł coś na słodko. Spotkanie trwało około 2 godz. Wszyscy byli zadowoleni.

Bożena Chmielewska
                                                          Paulina Ziółek

Inscenizacja "Familiada"

Chłopcy w roli dziadków, dziewczęta w roli babć.

Junior w przebraniu dziadka.